ارزشیابی اساتید از روز 5 دی ماه الی 15 دی ماه آغاز می‌گردد. پر کردن فرم ارزشیابی الزامی است. دانشجویان توجه داشته باشید در صورت تکمیل نشدن فرم ارزشیابی اساتید، مجاز به دریافت کارت ورود به جلسه امتحانی نخواهید بود.

کارت ورود به جلسه امتحانی یک هفته قبل از شروع اولین امتحان قابل دریافت می‌باشد.

دانشجویان ورودی 96 می‌بایست نوع کاربری را دانشجو و با شماره دانشجویی به عنوان کد کاربری و شماره داوطلبی به عنوان رمز وارد سیستم شوند.

دانشجویان میهمان، برای ورود به سیستم می‌بایست با شماره دانشجویی به عنوان کد کاربری و شماره شناسنامه به عنوان کلمه عبور وارد سیستم شوند.

دانشجویان شهریه‌پرداز می‌بایست قبل از انتخاب واحد، شهریه کامل خود (ثابت و متغیر) را محاسبه و به صورت آنلاین پرداخت نمایند. در صورتی که موجودی کافی در کیف الکترونیکی نداشته باشند، مجاز به انتخاب واحد نیستند.

دانشجویانی که فاقد عکس پرسنلی می‌باشند می‌توانند پس ورود، به قسمت "اطلاعات آموزشی و بروز رسانی تصویر دانشجویی" مراجعه و عکس خود را ارسال نمایند. در صورت نداشتن عکس پرسنلی، کارت دانشجویی صادر نخواهد شد.

لازم به ذکر است دانشجویانی که سنوات مجاز آنها گذشته است می‌بایست ابتدا جهت اخذ سنوات از شورای دانشکده و یا کمیسیون موارد خاص دانشگاه اقدام نمایند.

دانشجویان جدید جهت تکمیل مرحله اول ثبت نام می‌بایست نوع کاربری را "دانشجویان جدیدالورود" انتخاب نمایند و با کد ملی و شماره داوطلبی وارد سیستم شوند.

به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی می‌رساند دو درس زبان انگلیسی عمومی و مبانی جامعه‌شناسی هر کدام به ارزش 3 واحد علاوه بر حضوری به صورت مجازی نیز ارائه می‌گردد.

دانشجویان گرامی: جهت ثبت نام در کارگاه‌های آموزش چگونگی گردآوری اطلاعاتی ابسکو که با همکاری کتابخانه مرکزی صورت می‌گیرد، به سایت دانشگاه، قسمت کتابخانه مراجعه و مطابق دستورالعمل ثبت نام نمایید.

دانشجویان واجد شرایط دریافت وام نیمسال اول 97-96 می‌بایست با مراجعه به پرتال دانشجویی www.bp.swf.ir نسبت به ثبت نام اولیه وام تحصیلی خود اقدام نمایند. توجه داشته باشید پرداخت تسهیلات وامی منوط به ثبت نام اولیه دانشجو در پرتال دانشجویی می‌باشد.

توجه: به موجب ماده 22 آیین نامه آموزشی، دانشجویان مشمول تحصیل رایگان در صورت عدم کسب نمره قبولی در هر درس و یا حذف درس برای انتخاب مجدد آن درس موظف به پرداخت هزینه مطابق تعرفه مصوب هستند.

دانشجویان مقطع کارشناسی، توجه داشته باشند در صورت نگذراندن دروس تربیت بدنی و ورزش1، ملزم به اخذ این دروس در این نیمسال می‌باشند.

به اطلاع می رساند عنوان درس "تربیت بدنی" جایگزین درس "تربیت بدنی عمومی 1" و عنوان درس "ورزش1" جایگزین درس تربیت بدنی عمومی2" شده است.