قابل توجه دانشجویان ارشد: "مدت مجاز تحصیل برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 94 و پس از آن، چهارنیمسال است. درصورتی که دانشجو در این فرصت موفق به اتمام تحصیل نشود، دانشگاه اختیار دارد مدت تحصیل وی را تنها تا دو نیمسال افزایش دهد، و پس از آن دانشجو از ادامه تحصیل محروم خواهد شد"

دانشجویان ورودی 97 برای ثبت نام اولیه می‌بایست نوع کاربری را "دانشجویان جدیدالورود" انتخاب نمایند و فرایند ثبت نام را کامل انجام دهند و پس از گرفتن کد رهگیری و شماره دانشجویی، نوع کاربری را دانشجو و با شماره دانشجویی به عنوان کد کاربری و شماره داوطلبی به عنوان رمز وارد سیستم شوند.

جهت ایجاد حساب کاربری ایمیل دانشگاهی به آدرس its.atu.ac.ir مراجعه نمایید.

دانشجویان شهریه‌پرداز می‌بایست قبل از انتخاب واحد، شهریه کامل خود (ثابت و متغیر) بر اساس جدول شهریه که در سایت دانشگاه موجود می‌باشد را محاسبه و به صورت آنلاین پرداخت نمایند. در صورتی که موجودی کافی در کیف الکترونیکی نداشته باشند، مجاز به انتخاب واحد نیستند.

توجه: به آگاهی می‌رساند دانشجویان مقطع ارشد که در نیمسال اول سال تحصیلی98-97 مجاز به انتخاب واحد می‌باشند و سنوات آنها به پایان نرسیده است می‌توانند جهت تمدید واحد پایان‌نامه به صورت اینترنتی اقدام نمایند. و دانشجویانی که سنوات آنها به پایان رسیده است و ترم پنجم می‌باشند پس از تمدید پایان‌نامه می‌بایست جهت اخذ مجوز سنوات اقدام و به آموزش دانشکده مراجعه نمایند. در غیراینصورت انتخاب واحد آنها حذف می‌گردد.

انتخاب واحد دانشجویان در حال تحصیل در روز 17 شهریور ماه بر اساس جدول زمانبندی موجود در سایت دانشگاه از ساعت 8 صبح آغاز می‌گردد.

دانشجویان میهمان، برای ورود به سیستم می‌بایست با شماره دانشجویی به عنوان کد کاربری و شماره شناسنامه به عنوان کلمه عبور وارد سیستم شوند. انتخاب واحد دانشجویان میهمان توسط دانشکده مربوطه انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است دانشجویانی که سنوات مجاز آنها گذشته است می‌بایست ابتدا جهت اخذ سنوات از شورای دانشکده و یا کمیسیون موارد خاص دانشگاه اقدام نمایند.

جهت تماس با آموزش دانشکده و پاسخ به سؤالات آموزشی با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

ادبیات 88690030    الهیات 88694661   اقتصاد 88714868   بیمه اکو 88725593   تربیت بدنی 44118635   حقوق 44737591   روانشناسی 48393146   علوم اجتماعی 22259000   ارتباطات 48392562   علوم ریاضی 88554903   حسابداری 48392841

دانشجویانی که فاقد عکس پرسنلی می‌باشند می‌توانند پس از ورود، به قسمت "اطلاعات آموزشی و بروز رسانی تصویر دانشجویی" مراجعه و عکس خود را ارسال نمایند. در صورت نداشتن عکس پرسنلی، کارت دانشجویی صادر نخواهد شد.

به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی می‌رساند دو درس زبان انگلیسی عمومی و مبانی جامعه‌شناسی هر کدام به ارزش 3 واحد علاوه بر حضوری به صورت مجازی نیز ارائه می‌گردد.

دانشجویان مقطع کارشناسی، توجه داشته باشند در صورت نگذراندن دروس تربیت بدنی و ورزش1، ملزم به اخذ این دروس در این نیمسال می‌باشند.

دانشجویان جدید جهت تکمیل مرحله اول ثبت نام می‌بایست نوع کاربری را "دانشجویان جدیدالورود" انتخاب نمایند و با کد ملی و شماره داوطلبی وارد سیستم شوند.

دانشجویان گرامی: جهت ثبت نام در کارگاه‌های آموزش چگونگی گردآوری اطلاعاتی ابسکو که با همکاری کتابخانه مرکزی صورت می‌گیرد، به سایت دانشگاه، قسمت کتابخانه مراجعه و مطابق دستورالعمل ثبت نام نمایید.

دانشجویان واجد شرایط دریافت وام نیمسال دوم 97-96 می‌بایست با مراجعه به پرتال دانشجویی www.bp.swf.ir نسبت به ثبت نام اولیه وام تحصیلی خود اقدام نمایند. توجه داشته باشید پرداخت تسهیلات وامی منوط به ثبت نام اولیه دانشجو در پرتال دانشجویی می‌باشد.

توجه: به موجب ماده 22 آیین نامه آموزشی، دانشجویان مشمول تحصیل رایگان در صورت عدم کسب نمره قبولی در هر درس و یا حذف درس برای انتخاب مجدد آن درس موظف به پرداخت هزینه مطابق تعرفه مصوب هستند.

به اطلاع می رساند عنوان درس "تربیت بدنی" جایگزین درس "تربیت بدنی عمومی 1" و عنوان درس "ورزش1" جایگزین درس تربیت بدنی عمومی2" شده است. 

" قابل توجه دانشجویان دکتری و واجد شرایط شرکت در ارزیابی جامع اردیبهشت 97"

برای اطلاع از زمان ارزیابی جامع به سایت دانشگاه به نشانی www.atu.ac.ir مراجعه نمایید. ضمناً ارایه نمره قابل قبول زبان برای شرکت در ارزیابی جامع الزامی است، در غیر این صورت امکان شرکت در ارزیابی میسر نبوده و یک نوبت ارزیابی برای شما لحاظ می‌گردد.