توجه

 

- زمان ثبت نام اینترنتی دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی از روز یکشنبه 25 شهریور الی جمعه 26 شهریور ماه آغاز می‌گردد.

داوطلبان تمام مقطع برای ورود به سیستم می بایست با کد ملی (با صفرهای ابتدایی) و کد داوطلبی سنجش به عنوان رمز وارد سیستم شوند.

- مهم: در پایان حتما باید کد رهگیری را دریافت و پرینت نمایید. توجه نمایید در غیراینصورت مراحل ثبت نام تکمیل نخواهد بود. در صورت نداشتن دسترسی به پرینت صفحه کد رهگیری را  حتما به صورت PDF در کامپیوتر خود ذخیره نمایید و در اولین فرصت آن را پرینت نمایید.

- داوطلبان می بایست 24 ساعت پس از پایان زمان ثبت نام اولیه به عنوان دانشجو، و با شماره دانشجو و کد داوطلبی خود وارد سیستم آموزشی شوند و نوع کاربری خود را دانشجو انتخاب نمایند. دانشجویان شهریه پرداز می‌بایست شهریه خود را به صورت الکترونیکی در این قسمت پرداخت نمایند. در صورت پرداخت نکردن شهریه در زمان تعیین شده ثبت نام شما حذف خواهد شد.

- دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی در صورت نداشتن کارت ملی جهت اسکن و ارسال مدارک، صفحه اول شناسنامه خود را ارسال نمایند.

- برای گرفتن دستورالعمل ثبت نام و زمانبندی انتخاب واحد به سایت دانشگاه علامه طباطبائی مراجعه نمایید.

- کلیه داوطلبان توجه داشته باشند انتخاب واحد توسط دانشکده مربوطه انجام خواهد شد. و دانشجو فقط پرینت تاییدیه انتخاب واحد را باید بگیرد.

- دانشجویان استعداد درخشان برای ورود به سیستم می‌بایست با کد ملی (با صفرهای ابتدایی) و شماره شناسنامه یا 5 رقم آخر کدملی به عنوان رمز وارد سیستم شوند. 24 ساعت پس از تکمیل فرایند ثبت نام اولیه با شماره دانشجویی وارد سیستم شوید و عکس خود را ارسال نمایید.

- زمان ثبت نام اینترنتی دانشجویان جدیدالورود مقطع ارشد از روز پنجشنبه 15 شهریور الی جمعه 16 شهریور ماه آغاز می‌گردد.

- زمان ثبت نام اینترنتی دانشجویان جدیدالورود مقطع دکتری از روز 7 شهریور الی 8 شهریور ماه آغاز می‌گردد.